Hakkımızda

Hakkımızda

Büromuz, konularında gereken akademik ve mesleki birikim ve tecrübeye sahip olmanın yanı sıra genç ve dinamik yapıdaki kadrosu ile kuruluşundan bu yana sürekli büyümekte ve yenilenmektedir.

4k Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, müvekkillerine, ortaya çıkmış olan hukuki sorunlarını çözmeye yönelik aktif hukuki hizmetinin yanında henüz ortaya çıkmamış olası hukuki problemlerini de önlemeye yönelik hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda büromuzca müvekkillerimizin, özellikle şirketlerin, hukuki açıdan yapılandırılması ve kurumsallaşması sağlanmaktadır. Büromuzun bu konuda temel bakışı müvekkillerinin hukuksal ihtiyaçlarının tamamını çözme yönündedir. Bu sayede hem kurumsal yapısı olan hem de şahıs müvekkillerin günlük, sosyal ve ticari yaşamlarında daha sağlıklı ve güvenli bir zeminde ilerlemeleri ve gelişmeleri sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Bireysel ve kurumsal ölçekli her türlü müvekkil ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte her yönüyle uzmanlaşmış, öncü, dinamik, yenilikçi ve sorun çıkmadan müdahale ilkesi doğrultusunda hareket ederek öncelikle koruyucu hukuk hizmetleri sağlayan, dünyanın önde gelen markalaşmış hukuki danışmanlık firmaları arasında yer almaktadır.

Misyonumuz

Müvekkillerimize, beklentilerinin de ötesinde çıkması muhtemel sorunları minimum riskle engelleyen, çıkan sorunları en kısa zamanda ve en avantajlı şekli ile çözüme kavuşturan, geniş kapsamlı ve etik değerlerimizden ödün vermeden kaliteli hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktır.